piątek, 26 czerwca 2009

1958-2009

" Czułem smutek, że odchodzi ktoś niepowtarzalny, jeden z ostatnich wielkich muzyków, którzy tworzyli w XX wieku...Czuję żal i smutek, że już nie nagra nic nowego, ale na szczęście pozostały jego utwory. Uważam, że czas wielkich muzyków, takich jak Jackson, The Beatles, czy Presley niestety już się skończył. "
Fragmenty wywiadu z Markiem Sierockim dla portalu Wirtualna Polska


Dzisiaj w nocy świat obiegła wiadomość o śmierci Michaela Jacksona. Media pękają w szwach od natłoku informacji na ten temat. Pod grubym płaszczem komentarzy, zdjęć, filmów, podsumowań i ocen Jego osoby, sukcesów, jak i skandali to, co najważniejsze odnalazłam w wywiadzie z Markiem Sierockim. Polecam:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,title,Marek-Sierocki-dla-WP-Jackson-byl-bardzo-samotny,wid,11260173,wiadomosc.html?ticaid=18474

http://www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw
http://www.youtube.com/watch?v=cC1TTz2bMmM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=k34no1Qhc6E&feature=related

1 komentarz:

Bardos pisze...

Ciekawy wywiad i zawarte w nim spostrzeżenia. Mam jednak wrażenie, że talent taneczny M.J. jest w wielu wypowiedziach mało podkreślany - królem POPu został nie tylko dla tego, że dobrze śpiewał, ale też dzięki niesamowitemu tanecznemu show. Wyraźnie widać na filmach z koncertów, że kosztowało go to wiele pracy!