małeWIELKIErzeczy
poniedziałek, 23 maja 2011
A w niedzielę ...
w Konstancinie śpiewał Grzegorz Turnau :)
http://www.youtube.com/watch?v=EfVe5fOOIOI
poniedziałek, 21 marca 2011
W marcowym lesie
...pachniało wiosną :)
fot.:19/03/2011 Kabaty
niedziela, 13 marca 2011
Przedwiośnie
środa, 2 marca 2011
definicja radości ;)
http://shine.yahoo.com/event/momentsofmotherhood/laughing-baby-loves-ripping-paper-2459529
niedziela, 30 stycznia 2011
Chodźmy na biegówki ...
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: na Kabatach jest (stara jak świat) wypożyczalnia nart biegowych, sanek i nartosanek :)
wtorek, 25 stycznia 2011
Zima c.d.
sobota, 25 grudnia 2010
"Cicha noc"
Spokojnych, ciepłych i radosnych Świąt,
wszystkiego co dobre w Nowym Roku i
trochę więcej czasu,
na na prawdę ważne rzeczy w życiu.
(rys.: w dużej mierze Bartek G.:)
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)