poniedziałek, 23 maja 2011

poniedziałek, 21 marca 2011

W marcowym lesie

...pachniało wiosną :)

fot.:19/03/2011 Kabaty

niedziela, 13 marca 2011

niedziela, 30 stycznia 2011

Chodźmy na biegówki ...

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: na Kabatach jest (stara jak świat) wypożyczalnia nart biegowych, sanek i nartosanek :)




wtorek, 25 stycznia 2011

sobota, 25 grudnia 2010

"Cicha noc"

Spokojnych, ciepłych i radosnych Świąt,
wszystkiego co dobre w Nowym Roku i
trochę więcej czasu,
na na prawdę ważne rzeczy w życiu.


(rys.: w dużej mierze Bartek G.:)