poniedziałek, 26 grudnia 2011

Z okazji świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim zaglądającym na mojego bloga życzę radości i tego szczególnego, głębokiego spokoju w sercu- tego, za którym wielu z nas tak bardzo tęskni.

Tym razem mam dla Was Trójkową audycję - rozmowę z siostrą Małgorzatą Chmielewską.
http://www.polskieradio.pl/9/735/Artykul/493791,Swiateczne-spotkanie-z-siostra-Malgorzata-Chmielewska-%28wideo%29

Bardzo polecam wysłuchanie do końca :)

sobota, 10 grudnia 2011

Dla tych, co nie lubią latać

Ponad chmurami ... zawsze świeci słońce :)

wtorek, 1 listopada 2011

Przybysz z (nie)obcej planety ...

...przybywa w pokojowych zamiarach ;)

sobota, 29 października 2011

Bieszczady - wypał węgla drzewnego

rozgrzane dymiące retorty, wszechobecny duszący gęsty dym przez który od czasu do czasu z trudem przebijają promienie słońca, zapach palonego drzewa, czarne "złoto" ułożone w brudnych zużytych workach czeka na przeznaczenie, robotnicy, którzy swoje przeznaczenie już znają, dookoła tylko szumiące lasy Bieszczad... jedyny niepowtarzalny klimat... bieszczadzki wypał węgla drzewnego..

... warto zobaczyć.

wtorek, 16 sierpnia 2011

Krople deszczu

Lato w tym roku jest bardzo deszczowe. Nie pali słońce, nie ma duchoty, nie ma 40-sto stopniowych upałów, nie ma suszy, nie ma spiekoty. Można kupić smaczne soczyste owoce na straganie, można pochodzić w kaloszach lub na boso po kałużach, pochodzić po mglistych górach i łąkach, można też fotografować krople wody. W deszczu można jeździć po Polsce na rowerze, można chować się przed burzą, a nawet popatrzeć na tęczę i krople wody w słońcu, można w końcu nie wyciągać parasola kiedy pada :)

środa, 3 sierpnia 2011

Z mojej listy drogowskazów ...

"Wiele z największych okazji w naszym życiu pojawia się w przebraniu problemów"
(John Powell)